Zapisy na KREO23 – rejestracja ruszyła!

  Rejestracja uczestnictwa w Kongresie Rozwoju Energetyki Odnawialnej – KREO23 jest już otwarta. Zachęcamy do zapisów i bezpłatnego udziału: https://kreo.org.pl/formularz/

  Kongres Rozwoju Energetyki Odnawialnej – KREO23 organizowany jest przez Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniach 9-10 października 2023 r. Obrady panelowe odbędą się w toruńskim hotelu Filmar. Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Liczymy na owocne spotkanie przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządów.

  Wyróżnikiem naszego kongresu jest fakt, że nie ograniczamy się wyłącznie do komponentów biznesowo-gospodarczych, ale uwzględniamy także fundamentalne znaczenie teorii naukowych. Rozwój gospodarczy III dekady XXI wieku wymaga coraz bardziej intensywnej współpracy przedsiębiorców z instytutami naukowymi i uczelniami w oparciu o standardy B+R. Energetyka odnawialna stanowi obszar dynamicznych zmian, który nie został jeszcze do końca poznany i stanowi wyzwanie dla przedstawicieli wielu dyscyplin naukowych – nie tylko nauk inżynieryjno-technicznych (inżynierii środowiska i energetyki), ścisłych i przyrodniczych (fizyki, chemii czy biotechnologii), ale też nauk rolniczych, prawnych, ekonomicznych, nauk o polityce i administracji czy nauk o bezpieczeństwie.

    W czasie uroczystego bankietu wręczymy statuetki Kreator Energii, przewidziane dla osób szczególnie zasłużonych w dziedzinach: odnawialnych źródeł energii, ochrony środowiska, ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. Post factum przewidziane jest wydanie profesjonalnej publikacji naukowej z tezami przedstawionymi podczas kongresowych obrad. Nie będzie pełnego bezpieczeństwa energetycznego Polski bez włączenia w proces jego zapewniania wszystkich jednostek samorządu terytorialnego – gmin/miast, powiatów i województw – dlatego do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym zapraszamy też samorządowców.

    Zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w KREO23 wszystkich zainteresowanych tym dynamicznie rozwijającym się obszarem energetyki, gospodarki, prawa i bezpieczeństwa.

Wstępny program i więcej informacji: https://kreo.org.pl/program/

Organizatorzy:

Podmiot dotujący:

Patronaty honorowe:

Współpraca:Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Salutaris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.