O OZE i KREO23 w telewizji regionalnej w Bydgoszczy

  29.06 o godz. 19:00 TVP3 Bydgoszcz wyemitowała program edukacyjny „O nauce bez przerwy” z udziałem Prezesa i Wiceprezesa Zarządu Forum Rozwoju Energetyki Odnawialnej, a także zaproszonych ekspertów branży OZE – m.in. z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Audycja dotyczyła charakterystyki kluczowych OZE, uwarunkowań transformacji energetycznej RP na poziomie lokalnym (samorządowym) oraz promocji Kongresu Rozwoju Energetyki Odnawialnej – KREO23, organizowanego w Toruniu w dniach 9-10 października 2023 r.

  Aby inwestycje w odnawialne źródła energii rozwijały się dynamicznie, potrzebna jest współpraca nauki, biznesu i samorządów. O synergii wytwarzanej przez kooperacje tych trzech sektorów również mówiliśmy w programie i właśnie  ich przedstawicieli w sposób szczególny zapraszamy do uczestnictwa w naszym kongresie.

   Program stworzyliśmy w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Zachęcamy do oglądania: https://bydgoszcz.tvp.pl/58277950/o-nauce-bez-przerwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.